Rozkopávka na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Zaslal: Ružinov - Prievoz, 30. augusta 2016

Dobry den,
Na Krásnej ulici pri RD s číslom 35 je už niekoľko týždňov rozkopany chodník a keďže na tejto ulici je jediný a vedie ku zastavke MHD a detskému ihrisku vedľa rozvoja je dosť nebezpečné ked musia chodci ísť po ceste. Poprosím o urgenciu vykonávateľa rozkopavky o jej dokončenie.

13. september 2016

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Rozkopávka na danom mieste bola konečne dokončená a chodník je zasa priechodný prosím o označenie podnetu za vyriešený.
Ďakujem
31. október 2016

Ružinov - Prievoz

Pohodené (zabudnuté) zábrany

Dobrý deň,
Na Krásnej ulici pri kaštieli sú pohodené (zabudnuté) zábrany, ktoré boli použité pri rozkopávke chodníka pred RD s č.35 z podnetu https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/32616/rozkopavka-na-chodniku
Po vrátení chodníka do pôvodného stavu realizátor rozkopávky tu ponechal zábrany, ktoré špatia okolie a samozrejme blokujú parkovacie miesto. Prosím o odstránenie prípadne vyzvanie realizátora rozkopávky o ich odstránenie.
Ďakujem
04. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Preveríme skutkový stav.

kancelária starostu
09. november 2016

Ružinov - Prievoz

Dobry den,

Zábrany boli odstránené.

Dakujem

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.