Smrdia tu výkaly!

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
ALFONZ 31. augusta 2016

Problém spočíva v tom, že vo Vrakuni smrdia výkaly. Intenzívne a často. Rád by som sa teda pri tejto príležitosti informoval, na čom presne sa dohodla Mestská časť Vrakuňa a čistička odpadových vôd vo veci riešenia tohto nechutného zápachu. Pozdravujem.

31. august 2016

Miriam

Aj Podunajske Biskupice to musia znasat, vcera to bolo citit cely den sa nedalo nic vetrat sme sa museli doma potit v tom teple pretoze sme nemohli otvorit okno islo to z kazdej strany. Ci rano ci vecer neustale sa toto opakuje. Cistisku minuly rok zrekonstruovali a zapachu vobec neubudlo.
03. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na žiadosť občanov MČ Bratislava-Vrakuňa napísala list generálnemu riaditeľovi BVS,a.s., ktorý sa vyjadril že nedávno sa v čističke odpadových vôd čistili odpadové kaliská, čistili sa kaliskové potrubia a odvoz kalu, čo spôsobilo zvýšený zápach v danej oblasti. Prislúbil, že BVS,a.s. zvýši pozornosť pri technologickom postupe, aby sa nešíril ďalší zápach. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
23. august 2017

Jozef Ypsilon

dobry den dnes je 23.8. 2017 a smrad je tu kazdy den

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.