Typický odpadkový kôš v BA

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení

Tak toto je on, archetyp bratislavskeho odpadkoveho kosa na zastavkach MHD. Tento konkretne na zastavke trolejbusov na Hodzovom namesti pri Tatracentre. Vlastne nastastie nie je uplne typicky, lebo este nie je preplneny tak, ze by z neho odpadky vypadavali, ako tomu vacsinou na zastavkach byva. No vsimnut si treba skor neziaduce graffitove ornamenty a zvysky toho, co boli kedysi nalepky a inzeraty.
Prosime zodpovednych o riesenie.

05. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing. Nakúpili sme nové koše, urobili pasportizáciu starých a budeme hľadať riešenie.

Oddelenie komunikácie a marketingu
07. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, Dopravný podnik Bratislava na uvedenej zastávke odpadovú nádobu vymení. Nevieme však zaručiť, že častými útokmi vandalov nebude nádoba o pár dni vyzerať rovnako.
Vyprázdňovanie uvedenej nádoby zabezpečuje Magistrát hl. mesta SR Bratislavy.


odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania