Burina na Mýtnej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin 02. septembra 2016

Dobrý deň,
Pracovníci magistrátu zabudajú pokosiť trávu na Mýtnej 42 pred objektom "Nová Mýtna". Narástla tam už vyše pol metra vysoká burina. Prosím o zavedenie pravidelného kosenia.

05. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing. Po preverení situácie urobia nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
29. máj 2019

Martin U

Toto sa už dávno kosí a je tam už normálna tráva. Neaktuálne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania