Chybajúci chodník a prechod k poliklinike na Strečnianskej ul.

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Feri 07. septembra 2016

chyba chodnik ... cestujuci, ktorí idu na polikliniku na ul. Strečnianska vedla činžiaka Strečnianska 3,musia prejst cez cestu bez prechodu,,,nakolko prechod je asi o 8 metrov dalej ale vedie na terasu,,,a potom pokračovat asi 20metrou po vyšlapanom chodniku v trave,,,nedalo by sa tam niečo poriešit nakolko sa hned vedla robia bezbarierove prechody na Holičsku aj bezbarierovi prechod a kus chodnika čo chyba ku poliklinike a modremu domu? je to dost použivany prechod z liniek MHD 68,94,99.

09. september 2016

hedviga

V marci 2015 som davala podnet na vybudovanie chodníka vedľa domu Strečnianska smerom k Poliklinike. MÚ Petržalka odpovedal, že vraj to musia posúdiť "z viacerých uhlov pohľadu". Doteraz však žiadne uhly asi nenašli a za viac ako roka pol neboli schopní urobiť vôbec nič. Takže som zvedavá...
09. september 2016

Michal T

Velmi dobry podnet, chodi tade vela ludi. Je to aj prirodzena pesia trasa k Drazdiaku a perspektivne k elektrickovej zastavke
20. júl 2019

jana

prešli roky a stále žiadne riešenie...
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
08. október 2019

hedviga

Odpoveď na identický podnet "Chýbajúci chodník Strečnianska" z febr. 2017:


Odpoveď samosprávy: 01. marec 2017
Po preverení podnetu sme zistili, že vybudovanie chodníka pripravuje hlavné mesto SR Bratislava v priebehu tohto roka.

MČ Petržalka

Čo sa na toto dá povedať? Kocúrkovo!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania