Chýbajúca nádoba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Robert Puk 11. septembra 2016

Na Spojke-názov ulice už roky chýba smetný kôš.

20. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol pridelený na vybavenie.

Jana Plevová
26. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia pracovníkov EKO podniku VPS pôvodná stojka na odpadkový kôš je natretá a slúži ako držiak dopravnej značky.



Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania