Zarastené chodníky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený

zarastene chodniky, zakryte obrubniky

05. august 2020

Martin Uváček

Kde to presne je? Niekde na Sibírskej?
18. máj 2021

Martin Uváček

Zadávateľ by mohol dať lepšiu fotku, ktoré chodníky to akože majú byť. Podľa lokalizácie sa to nedá určiť.
23. jún 2021

Martin Uváček

Podnet je potrebný opätovne preposlať zodpovednej samospráve. 5 rokov bez reakcie
23. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania