Prepadnuté parkovisko

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

prepadnuta dlazba na parkovacich miestach

20. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol pridelený na vybavenie.

Jana Plevová
08. jún 2019

Martin Uváček

Doteraz s týmto nikto nič neurobil. Parkovisko z tvárnic je stále v rovnakom stave
07. august 2020

Martin Uváček

Podnet treba opätovne preposlať zodpovedným.
08. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
16. apríl 2021

Martin Uváček

Podnet neriešený bez reakcie MČ Nové Mesto.
18. máj 2021

Martin Uváček

Podnet neriešený 5 rokov, úplne ignorovaný zodpovednou samosprávou.
18. jún 2021

Martin Uváček

Môže sa aj tento podnet preposlať samospráve ako neriešený?
18. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania