Parkovanie na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Slavomír Gnip 14. marca 2013

Na chodníku pred panelákom na ulici Milana Marečka 5 v DNV parkujú arogantným spôsobom nezodpovední vodiči. Chodník nie je chodníkom pri ceste a preto neobstojí argument o ponechaní priestoru 1,5 m. Parkovaním vodiči zničili trávník, chodník je stále zablatený. Autá parkujú na chodníku jeden za druhým, ak sa tam chcú dostať, musia obísť už zaparkované autá tak, že idú cez trávnik. Bežne sa na trávniku otáčajú. Pre obyvateľov domu je toto nepríjemné a neprijateľné. Chodník je určený chodcom a nie autám. Vodiči sa vyhovárajú, že nemajú kde parkovať. Toto je ale len výhovorka a pohodlnosť. Pri blízkom terne sa dá dnes parkovať bez poplatku.

14. marec 2013

Peter

pridu nasi uzasni MP, povedia ze nemaju dokaz ze ich tam mohol dat zeriav a je vybavene, presne to sa mi uz stalo, nic neriesia, ziadny zaujem nemaju. podla mna by im mali dat papucu, ze mu ju daju dole bud ked zaplati pokutu alebo nech si pristavi ten zeriav co ho tam doviezol!!!
15. marec 2013

Marian

Rovnaky problem bol aj na ulici J. Ponicana pri OD Eisnerova. Vodici parkovali na chodniku a vychadzanim poskodzovali travnik.
Problem sa vyriesil osadenim velkych balvanov na okraj travnika a aut ubudlo. Po case tam uz neparkuju vobec.
31. október 2018

Obyvatelka DNV

Boli sem osadene biskupske klobuky. podnet vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania