Asfaltová bublanina na ul. Palkovičova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 13. septembra 2016

Na chodníku na Palkovičovej ulici (pri obchodnom dome) sa vytvárajú veľké asfaltové bubliny a chodcom tu hrozia úrazy. Kritické budú tieto vyduté časti chodníka počas zimy.
Podobne vyzerá aj pokračovanie tohoto chodníka na ulici Líščie nivy v smere ku križovatke s ulicou Záhradnícka.

29. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Uvedené vyduté časti na chodníku sú zaradené do harmonogramu opráv.


kancelária starostu
29. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Vyduté časti boli opravené.

kancelária starostu
02. december 2016

Anonymný užívateľ

Tie dve veľké vydutia asfaltu na chodníku na Palkovičovej sú skutočne opravené. Teraz prebieha rekonštrukcia asfaltu aj na chodníku na ul. Líščie nivy. Ďakujeme.
03. január 2017

Anonymný užívateľ

Super! Už je nový asfalt aj na chodníku ulice Líščie nivy.
15. máj 2017

Anonymný užívateľ

A takto vyzerá nový asfalt na ulici Líščie nivy. Ďakujeme
07. november 2019

obcan

Palkovičova-chodník-poškodená dlažba

Ide o "bubliny" v asfaltovom povrchu chodnika. Su tak vystuple, ze chodec zakopava. A tak sa pytam, co seniori a ZTP s palicami/barlami? Ako sa maju bezpecne pobybovat po chodnikoch?
07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania