Zrezané orechy kvôli bilbordom

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Zaslal: Stefan , 14. septembra 2016

Dobry den,

Opät sa rezu stromy kvoli reklame. 3 znicene orechy kralovské!! Je to na Balkánskej ulici smerom na Rajku za prvou odbočkou na Čunovo. Je toto uz normalne? Barbarstvo na ukor sprostej reklamy, s ktorou si nik nevie poradit. Bilboardy patria spolocnosti EURO AWK.
Zodpovednost Magistrat!!!

14. september 2016

U NAS TAKA OBYCAJ

verim ze to nebude ani pokutovane!
17. september 2016

autopravo

lebo na slovensku je take sproste pravidlo, ze zodpovednost nesie ten, kto zreze tie stromy a nie ten, ktory si to objednal. cize ak nahovorila ta spolocnost nejakeho bezdomovca, tak zodpovedny je ten bezdomovec.
17. september 2016

Lukas Vadovic

No pan starosta ak ste chlap vyvodte dosledky a zmedializujte!
17. september 2016

Martin White

Hnusí sa mi drzosť a novo nastavený trend likvidácie živého kvôli dobrej viditelnosti na bilboardy :-(
19. september 2016

Marki

Inac na kataster odporucam pouzivat tuto mapu GKU, priamo po kliknuti na pozemok zobrazi vlastnikov + si viete davat rozne mapove podklady: http://mapka.gku.sk/mapovyportal
21. september 2016

Martin Nýdr

Dúfam, že to bolo zaslané na magistrát, pretože to je ich plocha a ich kšefty
a nie na mestskú časť!
24. september 2016

Odpoveď samosprávy

MČ Bratislava-Čunovo nie je správcom komunikácie 1/2 - Balkánska ul,, pozdĺž ktorej došlo k výrubu, MČ nebola doručená žiadosť o výrub v uvedenej súvislosti, takže tento nebol povolený. Nesúhlasíme však aby sa bezdôvodne likvidovala zeleň a tobôž nie na úkor reklám.

G.Ferenčáková, starostka MČ Bratislava-Čunovo
27. september 2016

Martin Nýdr

Prosím zmeniť zodpovednosť z MÚ Čunovo na magistrát, toto je ich pozemok a oni prenajímajú pozemky pre reklamné spoločnosti.
05. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet, Informovali sem o ňom príslušné oddelenie. Preveria situáciu a navrhnú riešenie.

Oddelenie komunikácie a marketingu
10. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

jedná sa o parcelu č. 2313, k.ú. Čuňovo. Vlastník parcely: Slovenská republika, správca parcely: železnice Slovenskej republiky.

Oddelenie komunikácie a marketingu
18. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dovoľujem si poslať Vám stanovisko ŽSR k uvedenému podnetu –

Časť uvedeného pozemku - medzi násypom železničnej trate a starou cestou do Rajky - je v správe ŽSR a časť v správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy.
V uvedenej lokalite ŽSR nevykonávali orez stromkov. Pri kontrolnej činnosti – pochôdzkach, nebol zistený subjekt, ktorý orez realizoval a pravdepodobne ide o vandalizmus.

Prajeme pekný deň,
Mgr. Ivana Popluhárová
zástupkyňa riaditeľky
Odbor komunikácie GR ŽSR

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.