Autovrak

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
František 19. septembra 2016

Obchodné centrum Danubia Panoska cesta, parkovisko (Carrefour).

30. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: OC Danubia
30. máj 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný na OC Danubia (email: info@oc-danubia.sk)

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
31. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

Automobil sa na uvedenom mieste uz nenachadza.

Problem vyrieseny.

S pozdravom

Zemanova S.
OC Danubia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania