Odpadky pod oknami

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý

Odpadky su vedla pekne upraveneho zahona, ktory si obyvatelia vybudovali pri Brančskej 5. Zial, ini obyvatelia im susedny travnik zahadzali. Prosime o pozbieranie odd. pre zivotne prostredie MČ Petrzalka.

21. september 2016

Peterr

Hm, a nepomohlo by dohodnut sa s par susedmi, nasadit si rukavice, a za chvilu mat plochu vyzbieranu?
21. september 2016

Miriam

Nie, lebo tam nebyvam a plateni su za to ini.
28. september 2016

Thea

Nemám pocit, že by pracovníci odd. životného prostredia MČ boli platení za zbieranie odpadkov spod okien našich bytov. Vedľajší záhon je pekne upravený, teda našli sa dobrovoľníci, ktorí sa oň starajú a ten vedľajší asi "nemá pána", tak preto aj tak vyzerá. Chcelo by to ozaj trochu iniciatívy zo strany vlastníkov bytového domu. Čo by dali za to poniektorí vlastníci bytov, ktorí nemajú ani taký malý kúsok zelene pri svojom dome, keby mali aspoň taký malý trávnik - určite by nebol zahádzaný odpadkami.
06. júl 2018

Miriam

Pokladajme za vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania