Narkomani

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Filip Orel 25. septembra 2016

Pod pentagonom z pravej strany pod schodami sa nachádzajú narkomani a bezdomovci. Nech mi niekto vysvetlí ako je možné že je tam 24 hodín hliadkuje polícia a dávno s tým neskoncovala vždy keď idem okolo je plehový príklop buď otvorený alebo zatvorený ale skoro vždy je niekto vonku a je vidno ako si narkotiká pichajú väčšina ludí o tom vie tak nech mi nikto netvrdí že polícia o tom nevie preto dúfam že sa to čoskoro vyrieši Ďakujem

26. september 2016

Miriam

To by najprv museli politici namiesto snahy legalizovat lahke uzivanie drog zaviesť opak a to trestat uzivanie lahkych aj tazkych drog .....
26. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. O nešťastnej situácií v okolí Pentagónu sme infomovaní a MsP tam pravidelne hliadkuje. MsP je v tomto prípade kompetentná inštitucia a všetky podnety zasielame im. Veríme, že na mieste bývalého Tallinu vznikne v blízkej budúcnosti policajná stanica a situácia v okolí Pentagónu sa viditeľne zlepší. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
04. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Nepretržitý výkon služby v okolí ,,Pentagonu“ je zabezpečený dvojčlennými hliadkamia doplnkovými hliadkami so psami a 24- SBS službou. Na mieste sídli dočasná policajná stanica. Naďalej v prípade rušenia nočného kľudu môžete volať políciu. v danej lokalite je posilnený kamerový systém. Pekný deň

MÚ Vrakuňa
henrieta.dvorska@vrakuna.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania