Štiplavý zápach na Dolných Honoch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Neriešený
meno
Miriam 26. septembra 2016

Už 2 týždne sa v Pod. Biskupiciach a vo Vrakuni - Dolné hony každé ráno či je pracovný deň ci víkend nesie štiplavý zápach spaľovanie umelej hmoty alebo gumy. Na stránke www.biskupice.sk nie je uvedený žiadny oznam so Slovanftu ani inej spoločnosti ohľadom zvýšenia zápachu za toto obdobie, preto žiadam okamžite mestskú časť o začatie prešetrenia pravdepodobne ilegálneho spaľovanie nebezpečného odpadu v mene obyvateľov mestskej časti aj Podunajských Biskupíc aj Vrakune. Ak ma niekto nejaké informácie môže ich tu kľudne uviest.

26. september 2016

Tomasko

Tento problem reisim v podnete33325 https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/33325/palenie-plastov#comment-form .
Tu by bolo dobre, aby obe casti spolu spolupracovali (poripade aj s policiou, min. životneho preostredia a pod). Ten smrad byva neskutocny
26. september 2016

Miriam

Mestka hliadka ten zapach neciti kazdy den? to im mam kazde rano o pol siestej volat ze znova niekto niekde prevdepodobne za kolajami nieco spaluje? ved to oni maju ist hliadkovat kde to je? mam si vziat baterku a peso ist popri kolajoch?
27. september 2016

Tomasko

Utorok 6 hod. Smrad opat
27. september 2016

Tomasko

utorok 21:30. Smrad opat
29. september 2016

Radoslav

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania