Neporiadok v okolí ŽST Bratislava - Podunajské Biskupice

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Neriešený
meno
Peter 27. septembra 2016

V okolí ŽST Bratislava - Podunajské Biskupice (pri zastávke MHD, v okolí koľajníc, na priľahlom parkovisku, na ceste, chodníku oproti zastávke MHD, ako aj v okolí železničného priecestia) sú dlhodobo porozhadzované smeti.
Tieto sú rozfúkavané do okolia - na ulice Odeská, Orenburská a Pri trati.

Nedalo by sa tento dlhodobý problém riešiť aj osadením smetných košov a zabezpečením aj ich vyprázdňovania?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania