Úzky priechod na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Pred restauraciou Lanai na Dunajskej ulici v blizkosti krizovatky s Lazaretskou je velmi uzke miesto pre chodcov z dovodu oplotenia z kvetinacov danej restauracie.

30. september 2016

Netro

Letné terasy sú super, lebo oživujú ulicu, ale nemali by byť osadené tak, aby znemožňovali komfortný pohyb chodcov po ulici. Chodci nie sú kačičky a nechcú chodiť za sebou. Chôdza má aj spoločenskú funkciu, pri chôdzi so dobre rozpráva. Prosím o prešetrenie či nejde o nelegálne osadenú terasu a taktiež Vás žiadam o posun stĺpikov o 50 cm smerom k parkovacím boxom.
19. september 2019

Martin Uváček

Po rokoch stále rovnaké.
01. jún 2020

orel skalný

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený Osadenie črepníkov ostalo na mieste...
08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ospravedlňujeme sa, že tento podnet ostal doposiaľ bez odpovede. O podnete sme informovali zodpovedné oddelenie. O stanovisku Vás budeme informovať čoskoro.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania