Povalená dopravná značka na Smaragdovej ul.

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Alexandra 30. septembra 2016

Na začiatku Smaragdovej ulice (pri odbočke z Jantárovej) v BA-Jarovciach sa už niekoľko týždňov nachádza táto poškodená značka, na zemi v tráve vedľa cesty.

03. október 2016

Odpoveď samosprávy

Komunikácia a priľahlé chodníky nemá vo vlastníctve mesto a ani v správe mestská časť, zatiaľ je to vo vlastníctve investora. Podľa legislatívy mestská časť nemôže investovať peniaze do cudzieho majetku.
02. jún 2017

Peter Balaz

treba pisat firme sitno holding. pani Segecova to rada vyriesi. Je to v jej sprave.
03. jún 2017

Alexandra

To bol predpokladam pokus o ironiu. Obyvatelia okolitych objektov spojenych so Sitno Holdingom sa totiz uz v minulosti presvedcili, ako "efektivne" sa cez nich riesia podnety.
16. december 2018

Janci

vyriešený
06. január 2019

Janci

Tento podnet moze byt uzavrety, lebo uz nie je aktualny. V sucasnosti sa tam stavia a vyzera to tam uplne inak ako na fotke.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania