Sad Janka Kráľa bez osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
daniel svarc 04. októbra 2016

Prečo v Sade Janka Kráľa nefunguje verejné osvetlenie? Lampy tam sú ale nesvietia (1.10.2016). Ľudia si tam musia svietiť mobilmi....

18. október 2016

Marian Vajdecka

Nefunkcne osvetlenie sad Janka Krala

V parku nesvieti viacero lamp.
08. november 2016

Katarína

Nefunkčné osveltenie v Sade Janka Kráľa

Dobrý deň, chcem sa opýtať kedy bude opäť funkčné osvetlenie v Sade Janka Kráľa. Ďakujem
30. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

všetky poruchy verejného osvetlenia môžu občania nahlásiť na dispečing spoločnosti Siemens, ktorý na základe zmluvy s mestom prevzal aj nepretržitú 24-hodinovú službu na tel. čísle: +421 263 810 151.

MÚ BA - Petržalka
14. január 2020

Veronika

Sad Janka Kráľa - nefunkčné osvetlenie

V celom Sade Janka Krala nefunguje jedina LAMPA!!!!
Jediny velky park v celom meste a nefunguje v nom ani jedna lampa! V parku po vyjdeni z Auparku je totalna TMA. Premyslam ci sa caka, kym tu niekoho prepadnu, alebo zabiju, pripadne sa stane nejaka nehoda - posmyknutie. Pritom je to frekventovany chodnik, spojenie k divadlu Arena aj elektrickovej trati, k restauraciam UFO, Leberfinger. Aj lampy, ktore su osadene su v zufalom stave, ale hlavne uplne vsetky su nefunkcne!
31. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Tento problém evidujeme a pracujeme na jeho riešení.

Verejné osvetlenie v sade Janka Kráľa je v havarijnom stave a väčšina osvetlenia je neopraviteľná. Prevádzkovateľ verejného osvetlenia sa snaží dokladať svetelné zdroje na miestach kde to je možné.
V roku 2019 prišlo k odzvereniu sadu Janka Kráľa z mestskej časti Petržalka na Hlavné mesto Bratislava. Veríme, že v roku 2020 sa nám podarí začať riešiť kompletnú obnovu verejného osvetlenia v spomínanej lokalite.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania