Dlhodobo nevysypaný kôš

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Prosím o osadenie objemnejšieho smetného koša na oboch nástupištiach električkovej zastávky ŽST Vinohrady a pravidelné vysypávanie existujúcich malých i nových velkych košov.

04. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, Dopravný podnik Bratislava mal počas 38. a 39. týždňa hromadný výpadok zamestnancov, ktorí zabezpečujú čistenie zastávok (z dôvodu vysokej chorobnosti). Tento stav sa od 3.10.2016 stabilizoval a od tohto termínu by mali byť všetky zastávky vyčistené podľa štandardného harmonogramu čistenia. Cestujúcim sa za znížený komfort pri cestovaní ospravedlňujeme.
Čo sa týka osadenia nových väčších smetných nádob, DPB už nové koše objednal, umiestnené by mali byť na frekventovaných zastávkach, čiže aj na ŽST Vinohrady. Termín dodania nových smetných nádob by mal byť do konca roka 2016. Predpokladáme, že osádzať sa budú v prvej polovici roka 2017.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
27. marec 2019

Martin Uváček

Tento kôš už bol v roku 2017 nahradený väčším šedým typom. Ten sa už neprepĺňa. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania