Zničené pletivo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Adam 04. októbra 2016

Na cestičke pri Zš Dudova je ulomený kus pletiva, plotu. Vyzerá to dosť nepekne a zároveň nebezpečne.

21. január 2020

Michal Šimek

Vyriesene - pletivo je pripevnene
22. január 2020

Michal Šimek

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.