Zničené ihriská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
Matúš Čupka 12. februára 2010

Vo dvore ulice Pavla Horova sa nachádza niekoľko zničených a zdevastovaných detských ihrísk.

15. február 2010

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

MČ Devínska Nová Ves v posledných dvoch rokoch zrekonštruovala vybrané detské ihriská na ul. J. Smreka (Jurský park), Hradištná, I. Bukovčana 2 a 26, DI na sídlisku Stred, Mečíkovej a zriadila detské ihrisko na J. Jonáša a Blížnom Zamajerskom. MČ DNV tiež investovala do DI v areáli MŠ. Ihriská vo dvore ulice P. Horova budú opravené v jarnom období roku 2010, počas sezóny vykonávame bežnú údržbu, neplánuje sa však ich rozsiahlejšia rekonštrukcia.

S pozdravom

Rattayová, ref. ŽP MÚ DNV
25. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Keďže sa jedná o podnet z 10.2.2010, môžem konštatovať, že na tomto ihrisku boli zrekonštruované herné prvky a vymaľovaná stena. Do budúcna opäť počítame s údržbou.


Oddelenie samostatných referátov MČ BA-DNV

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania