Smeti pri lavičkách Lotyšská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený
meno
Martina 05. októbra 2016

Prosíme pozbierať a pozametať smeti okolo lavičiek, nachádza sa tam množstvo špakov a striekačiek po narkomanoch.

10. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Verejnoprospešní pracovníci tunajšieho miestneho úradu ešte v deň nahlásenia podnetu vykonali kontrolu predmetnej lokality a zabezpečili vyčistenie plôch od cigaretových ohorkov a iných nečistôt pri lavičkách.

Mgr. Monika Kovácsová
ref. ŽP,OaCH
MiÚ Podunajské Biskupice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania