Palkovičova ulica

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 21. marca 2013

Majiteľ bieleho auta si z vyústenia prechodu pre chodcov na Palkovičovaj ulici pri škôlke urobil svoje vyhradené parkovisko, stojí tam takmer denne a občas (počas hokeja) dokonca so súhlasom Mestskej polície. Keď som na to upozornila policajta, povedal mi, že on osobne by tam nezaparkoval, ale ľudia sú všelijakí.

21. marec 2013

Anonym

anopokutumudatpodlamna
21. marec 2013

Anonymný užívateľ

treba volať štátnych, toto je na mastnú pokutu
22. marec 2013

Andrej

treba zavolat mestskych a ked pridu a vyjadri sa ze mu to je jedno tak zavolat statnych a rovno nahlasit aj cislo policajta ktoremu to bolo jedno druhykrat mu to bude vadit tiez
22. marec 2013

Valer

Moment, naco je vlastne tato stranka? Aby obcan vypustil paru a prestal otravovat, alebo aby urady (policia mestska/statna) konali? Je predsa jasne, ze boli porusene predpisy, je tam viditelne evidencne cislo auta, preco ma niekto zvolavat policajtov, ked maju porusenie jasne zadokumentovane?
23. marec 2013

Marko

a nieje to photoshop? zadokumentovat to musia policajti a zalozit do zlozky a nie stahovat obrazky z netu tych je na webe kopu
24. marec 2013

hntnm

Teliatka ... jednoducho treba zavolat policiu a ty to budu riesit! Okrem ineho ak tam parkuje casto tak naco to sem niekto posiela a tuto to riesi. Ak nemas gule zavolat policajtov tak tuto to neviriesis! Presne ako hovori Marko je to fotomontaz? Ved policajti dojdu urobia fotky sluzobnym fotoaparatom a vyriesia to.
Ale zrejme ty chces o tom len diskutovat a nie to riesit. Tak sorry mozme diskutovat
25. marec 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Ide o viacnásobné porušenie zákona č. 8/2009 o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Z uvedeného vyplýva, že konať by mali zložky Mestskej polície alebo Policajného zboru SR. Mestská časť Bratislava - Ružinov nevykonáva dohľad nad premávkou na pozemnej komunikácii. Podnet sme odovzdali veliteľovi mestskej polície.

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
28. marec 2013

Vlado

teliatka..
staci zobrat kluc, dookola poskrabat a uz tam ten pakohybsky zbojnik parkovat urcite nabuduce nebude.. za to dam ruku do ohna.
Ako nikdy som to nespravil.. ale tento si o to vyslovene koleduje
31. marec 2013

Dusan

a ak je v okoli kamera zabudol si dodat ze treba si potom nachystat penazenku a zaplatit prestriekanie
31. marec 2013

Karol

Update z Velkonocnej nedele. Majitel byva zrejme na Palkovicovej 10 a parkuje velmi ohladuplne - vpredu nechava chodcom dost miesta na chodniku, zato vzadu trci pol metra do ulice.
14. apríl 2019

Daniel

Vozidlo sa uz na hlasenom mieste neobjavuje, navrhujem uzavriet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania