Chodník pred Kauflandom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Jarka 04. októbra 2016

Prosím o info, ci kusok chodniku pri prechode pre chodcov pred Kauflandom na Romanovej ulici v Petrzalke bude opraveny? Ide o dost frekventovanu trasu aj pre peších a tento usek sa tazko prechadza s kocikom, urcite aj s inv.vozikom. V dazdivom pocasi sa v nom udrziava voda, co znamena ze prakticky cele zimne obdobie je chodnik v tomto mieste zaliaty vodou, niekedy az po clenky.

13. október 2016

tomas benko

vyriešené, hurá! (:
15. január 2017

Jaroslava Hruškovičová

Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania