Vrak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Tibor 06. októbra 2016

Na parkovisku Polárna/Ostredková je dlhodobo odstavené nepojazdné vozidlo bez EČ.

21. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Podnet sme zaevidovali a v danej veci prebieha šetrenie.

kancelária starostu
02. december 2016

Edita Višvaderova

Je naburane
24. november 2018

Lukáš Bartošovič

dobry den, podla fotografie, mapky a detailov z miesta "cinu" predpokladam, ze v nasledovnom podnete je to iste vozidlo Skoda Felicia https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/38422/vrak
kazdopadne, tento havarovany vrak sa uz na opisovanom mieste nenachadza
podnet mozete oznacit ako vyrieseny
30. apríl 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, ako pisem vyssie, tento podnet je duplicitny ku 38422 a kedze 38422 bol konecne oznaceny ako VYRIEŠENÝ, mozeme akiste dat takyto status aj na tento 33778 - dakujem!
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/38422/vrak

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania