Zarastené označenie ulice Nad ostrovom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený
meno
Jozef 08. októbra 2016

Osadenie označenia ulice určite nie je bezúčelné. Bolo by vhodné, keby bolo i viditeľné.

19. október 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme Vám za Váš podnet. Zaraďujeme podnet do harmonogramu údržby zelene. Údržba bude realizovaná podľa kapacitných možností našich Verejno Prospešných Služieb.

Ing. Lucia Ličková
Oddelenie dopravy a životného prostredia
Miestny úrad, Bratislava - Karlova Ves
11. júl 2017

Jozef

Pravdepodobne kapacitné možností Verejno Prospešných Služieb MU MČ Karlova Ves sú obmedzené, alebo " hľadaj ulicu "

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania