Prepadajúca cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 10. októbra 2016

Dobry den,
Na stachanovskej ulici jak začína cintorín je zjavne podmyta cesta a pomaličky sa prepadáva. Bolo by najlepšie miesto označiť prenosným značením a urgentne opraviť kým sa to neprepadne pod nejakým autom.
Dakujem

14. október 2016

Ružinov - Prievoz

Uz tam je značenie
14. október 2016

VladoB

super, som do nej 2x vletel na bicykli...
25. október 2016

Ružinov - Prievoz

Síce sa MÚ nevyjadril, ale je to v riešení keďže tam dali svoje prenosné znacenie, ktoré už ale dakomu zavadzalo.
08. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Uvedený prepad je označený a zaradený do harmonogramu opráv

kancelária starostu
11. november 2016

Ružinov - Prievoz

Dobry den,

Cesta už je opravená.

Ďakujem
23. november 2016

Ružinov - Prievoz

Dobry den,
Prosím o odstránenie prenosného značenia ktorým bola označená prepadnutá cesta.
Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania