Nekvalitne opravený chodník na Jantárovej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Peter Oravec 10. októbra 2016

Oprava chodníka na Jantárovej ceste (zastávka MHD pri TPD) je urobená nekvalitne: chodník nemá krajnicu, asfalt je liaty na okraji chodníka priamo do hliny. Ide o evidentnú fušerinu a nedorobok súvisiaci s 1. etapou NDS v Petržalke. Pán primátor, prečo dovolíte robiť takúto fušerinu prečo preberáte takéto fušeriny? Podobne aj pri cyklotrase na Bosákovej:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/27447/nekvalitne-urobena-cyklotrasa-na-bosakovej
Ešte aj tí preklínaní "zlí a hlúpi" "komunisti" dávali v Petržalke obrubník medzi chodník a trávnik, a pod asfaltom až po obrubník pri trávniku bol bol betón (zreteľne to vidno v priloženej fotodokumentácii). Vy, pán primátor Nesrovnal, asfalt lejete do hliny, hlava-nehlava!

24. apríl 2017

Peter Oravec

Bez zmeny, bez riešenia. Toto už samozrejme nikto nikdy neopraví. Ostane to ako pomníky Nesrovnalovej fušeriny.
10. jún 2018

Peter Oravec

Bez zmeny.
Prosím o preposlanie aktualizácie podnetu samospráve.
25. marec 2019

Peter Oravec

Samospráva tri roky ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
26. marec 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
18. júl 2019

Peter Oravec

Bez zmeny.
Prosím o preposlanie samospráve.
09. máj 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet. Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
14. máj 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania