Odstránenie starej značky + stĺpu na Levickej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
dobrý_sused 12. októbra 2016

Poprosil by som o odstránenie starej a zhrdavenej značky + stĺpu na Levickej ulici, ktorú toho času už prekrýva novšia značka a neplní už žiadnu úlohu.
Ďakujem

https://www.google.sk/maps/@48.1568652,17.1275952,3a,75y,150.15h,82.88t/data=!3m7!1e1!3m5!1s2mzIe3O7seQmoQ1dPqXcpQ!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3D2mzIe3O7seQmoQ1dPqXcpQ%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D48.787067%26pitch%3D0!7i13312!8i6656?hl=sk

08. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Zabezpečíme odstránenie.

kancelária starostu
10. december 2017

dobrý_sused

Dobrý deň,

pozerám, že do riešenia tohto podnetu ste sa "zakusli ako tigre" a po vyše roku je stav bezo zmeny.
Poprosil by som o doriešenie.

Ďakujem
14. marec 2019

dobrý_sused

Za 2 a pol roka sa podnet nikam neposunul. Smutné
28. máj 2019

Martin U

Ten hrdzavý stĺp je zatiaľ stále na mieste.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania