Nedokončená lávka ponad Einsteinovu

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

Neriešený
meno
Michal T 13. októbra 2016

Ponad Einsteinovu je uz vyse 10 rokov postavena lavka pre pesich a pre cyklistov, ktora ani po 10 rokoch (!!!) nema dokonceny zjazd smerom do Petrzalky. Kvoli tomu musia cyklisti na jednej z 3 najdolezitejsich cyklociest v Petrzalke R19 a sucasne medzinarodnej cyklotrase z Bratislavy do Rakuska pouzivat maly vytah, ktory absolutne kapacitne nepostacuje, znacne spomaluje jazdu a je stale popisany a smradlavy. Kedy sa uz konecne dobuduje zjazd z lavky, tak ako je to na druhej strane?

14. október 2016

Jaro

Nikdy, bude tam stáť budova už čoskoro.
24. október 2016

Michal T

V tom pripade treba v ramci vystavby budovy dobudovat lavku z nadchodu na chodnik. iba pokracovanie lavky smerom k Bille nebude stacit, lebo ten kruhovy zjazd (slimak) je tam strasne uzky pre bicykle a navyse vyusti za roh budovy, kde vznikne velmi konfliktne miesto a kde budu hrozit zrazky s chodcami iduci do/z obchodu.
19. november 2019

Martin Uváček

Lávka je už súčasťou budovy Einpark.
16. jún 2020

Peter Oravec

Dobrý deň, myslím, že tento podnet by bolo potrebné aktualizovať, a to vzhľadom na významné stavebné zmeny, ktoré v okolí lávky prebehli. Ďakujem.
06. október 2020

Martin Uváček

Lávka pokračuje do budovy Einpark. Cyklisti môžu využívať nový čistý výťah. Myslím že vyriešené.
06. október 2020

Michal T

Ani nahodou to nie je vyriesene, hlavna mestska cyklotrasa a medzinarodna cyklotrasa nemoze byt prerusena vytahom, nesplna to standardy na tvorbu cyklistickej infrastruktury.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania