Reklama na stĺpoch

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. marca 2013

V oboch smeroch na zastávkach Patrónka sa nachádzajú stĺpy , na ktorých je strašne veľa reklamy.

prosím vyčisitť.

Slovák

25. marec 2013

Marek Poláš

Táto lokalita nespadá pod správu MČ Lamač.
03. apríl 2013

Odpoveď samosprávy

Lokalita Patrónka nespadá pod správu MČ Lamač.

Ing. Marek Poláš, Odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač
09. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za Váš podnet. Predmetné stĺpy budú vyčistené do konca týždňa.

Horváthová, Oddelenie správy komunikácií, Magistrát HM SR Bratislava
28. august 2013

Janči

VYRIEŠENÉ
22. máj 2014

Hayduke

Tie reklamy sú tam opäť.
22. máj 2014

Admin Bratislava-západ

Dobrý deň, Peter,
tento podnet navrhujem ponechať ako vyriešený, ak za problém opakuje, navrhujem vytvoriť nový podnet.

Prajem príjemný deň,
Miro Ščibrany
admin OPS pre Bratislavu-západ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania