Dlhodobo neudržiavaná zeleň

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter 15. októbra 2016

Pri autobusovej stanici Mlynské Nivy (vstupná brána pre návštevníkov mesta) je už roky neudržiavaná zeleň.
1) Živý plot zasahuje do plochy chodníka. Na mieste denne parkujú autá a tak pre chodcov, turistov s kuframi či mamičky s kočíkmi, zostáva zo širokého chodníka len cca 1m.
2) Dlhodobo nepokosená burina v zákrute pri výjazde od stanice. V centre mesta pracujem 3. rok ale túto plochu som pokosenú ešte nevidel.

17. jún 2019

Martin U

Zarastená bezdomovecká džungľa.
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme, že sa zaujímate o naše mesto. Váš podnet ohľadom dlhodobo neudržiavanej zelene sa vyrieši ukončením rekonštrukcie ulice Mlynské Nivy, ktoré je plánované na tretí kvartál 2020. Veríme, že nová ulica prinesie väčší komfort obyvateľom, ako aj návštevníkom Bratislavy. Zároveň sa chceme ospravedlniť za dlhodobé neriešenie vášho podnetu.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania