Nefungujúce verejné osvetenie na Závodnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

V riešení
meno
Andrea 14. októbra 2016

Dobrý deň,

už dlhšiu dobu nesvietia 2 po sebe nasledujúce lampy na Závodnej ulici pri 12422/2B, a tak je dosť nepríjemné pre ľudí bývajúcich v paneláku na 12297 prechádzať tadiaľ úplne po tme od zastávky Priekopnícka.
Ďakujem za vyriešenie situácie.

17. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
verejné osvetlenie na Závodnej ulici je v súkromnom vlastníctve spoločnosti LUXCON s. r. o., preto referát dopravy, životného prostredia, odpadového a cestného hospodárstva vyzval listom vlastníka na zabezpečenie opravy.

S pozdravom

Mgr. Kovácsová Monika
ref. ŽP, OaCH

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania