Špina a zničený chodník na Kazanskej 50

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Zaslal: Camillius, 16. októbra 2016

Špina a odpad z kríkov (kompost) pred budovou Bioharmonia na Kazanskej 50.Dlho trvajúci stav.Podľa vyjadrenia vedenia Bioharmonia, je travnatá plocha pred budovou vlastníctvom Magistratu Bratislava.Kto je zodpodední aj za stav chodníka +foto.Je zničení rozbitý od parkujucich navštevnikov tohto zariadenia.Ďakujem

01. november 2016

Camillius

Za každý cm zelene je niekto zodpovední a to platí aj na špinu pred Bioharmonia na Kazanskej 50.Alebo majitel čaká až na všetku špinu napadá sneh.
09. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetná zeleň nebola realizovaná mestom, ale bola súčasťou výstavby objektu. Nakoľko je to zeleň v bezprostrednom vzťahu so stavbou, je zodpovedný vlastník resp. spoločenstvo vlastníkov. Hlavné mesto udržiava len verejnú časť chodníka popri ceste.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.