Rozkopávka na priechode pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Ján Hefty 18. októbra 2016

Na Košickej ulici hneď vedľa školy Novohradská je už druhý týždeň rozkopaná cesta v mieste priechodu pre chodcov bez akéhokoľvek zabezpečenia bezpečného prechádzania chodcov a detí cez cestu. Denne tadiaľ prejdú stovky detí, ktoré musia ísť buď po tráve alebo priamo po ceste (Mlynské nivy) medzi autami. Prosím urýchlene o nápravu - zabezpečenie náhradného priechodu (nie o umiestnenie zákazovej značky pre chodcov :-).

22. jún 2020

Radoslav Guniš

Už to dávno nie je aktuálne, rozkopavka je ukončená

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania