Nepojazdné auto blokuje parkovisko

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Vojto 19. októbra 2016

Dobrý deň,

na parkovisku v DNV na ulici Jána Smreka stojí motorové vozidlo, podľa odhadu už minimálne 2 roky bez pohnutia na verejnom parkovacom mieste, vozidlo nemá platnú STK ani EK (skončené v marci 2015) a je nepojazdné. Toto vozidlo zaberá verejné parkovacie miesto v problémovej lokalite, kde je vysoký nedostatok parkovacích miest.

20. október 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet,
budeme sa ním zaoberať v rámci nám daných možností a kompetencií.

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava
19. február 2018

Martin U

Seat bol odstránený. Podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania