Vypúšťanie dažďovej vody priamo na chodník

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Neriešený
meno
michaela 21. októbra 2016

Z noveho Stadionu Ondreja Nepelu sa na dvoch miestach prudom vypusta pocas kazdeho dazda dazdova voda priamo na chodnik veduci popri Trnavskej ceste. Ked zacne mrznut, bude z toho "idealne" miesto na zlomeninu. Je nepripustne, aby nova budova nemala vyriesene odvadzanie dazdovych vod. Toto riesenie je v rozpore so zakonmi aj normami.

25. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania