Prechod pre chodcov Hečkova/Kadnárova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Aneta 20. októbra 2016

Na tomto mieste chyba bezpecny prechod pre chodcov. Je to hlavna spojnica medzi Krasnanmi a Racou pre pesich. denne tade prechadza vela ludi s detmi do skoly z Heckovej. Okrem toho na chodniku tam parkuju auta a zaberaju celu sirku chodnika.

24. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunikácie Hečkova aj Kadnárová sú v správe Magistrátu hl. m. SR Bratislava.
Nový priechod pre chodcov bol na križovatke týchto ulíc odsúhlasený v operatívnej komisii pri oddelení Magistrátu hl. m. SR Bratislava. K tomu, aby mohol byť tento priechod vyznačený, musí magistrát zabezpečiť vybudovanie bezbariérových úprav chodníkov a dobudovať chodník v ostrovčeku tejto križovatky.

S pozdravom


Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
06. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. február 2020

Martin Uváček

Február 2020 a chodníky sú stále v dezolátnom stave.
24. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

daný podnet bol zaradený do zoznamu potencionálnych investičných akcií mesta ešte v roku v roku 2017. Na jeho realizácií a vyčlenení potrebných prostriedkov z rozpočtu budeme však naďalej pracovať:

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
29. máj 2020

Martin Uváček

Je aj nejaký orientačný termín jeho realizácie?
02. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

V pláne opráv pre rok 2021 je zahrnutá aj Kadnárová ulica, v úseku od Peknej cesty po Černockého ulicu. Úsek vyznačený na mape sa však pláne opráv pre obdobie 2020–2022 nenachádza. O podnete sme upovedomili odborného referenta z Oddelenia správy komunikácií, ktorý v prípade mimoriadneho uvoľnenia finančných prostriedkov zváži okamžitú nápravu stavu. Ubezpečujeme Vás, že problém evidujeme a v prípade, že k oprave nedôjde, bude navrhnutá na zaradenie do plánu opráv na nasledujúce roky 2023-2025. Celý plán opráv pre aktuálne obdobie nájdete zverejnený na našej stránke www.bratislava.sk

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania