Vrak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Matúš Čupka, 12. februára 2010

Na Pútnickej ulici sa nachádza nepojazdný vrak vozidla.

16. február 2010

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odpovedám na Váš odkaz pre starostu. Obe vozidlá, na Pútnickej ulici majú evidenčné číslo a čakajú na opravu pred dielňou. Dňa 16.2.2010 bolo uložené okrskárovi MsP, vyčlenenému pre Záhorskú Bystricu, riešiť tento problém . O výsledku Vás budem informovať.

Ing. Eduard Pokorný
prednosta miestneho úradu
24. február 2010

Ing. Eduard Pokorný

Vozidlo bolo dňa 23.2.2010 odstránené.
24. február 2010

Anonymný užívateľ

Vozidlo bolo dňa 23.2.2010 odstránené.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.