Chýbajúci kanálový poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Martin Bak 25. októbra 2016

Dobrý deň
Už niekoľko rokov je odfotený kanál v stredovom páse na Pračanskej ulici len dočasne prekrytý paletou a betónovým kvádrom. Bolo by dobré kanál zatvoriť trvalým poklopom.
S pozdravom

25. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát Mestskej časti Bratislava-Vajnory


15. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Martin Bak,

Aj vďaka Vášmu podnetu sme odstránili dočasné prekrytie kanálovej šachty na Pračianskej ulici a naši pracovníci osadili otvor šachty trvalým poklopom Na priloženej fotografii je nový poklop. Dúfame že oceľový kryt nepadne do oka vandalom a neskončí niekde v zberni starého železa .

S pozdravom



Ľubomír Krištofič
vedúci oddelenia HS, NHIM, IHM
Mestská časť Bratislava - Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania