Odstranené osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Jana 27. októbra 2016

Na Haanovej ulici boli odstránené 2 susedné osvetlenia (v blízkosti Haanovej 39) bez zabezpečenia náhrady.

29. október 2016

fowner

V Bratislave sú v súčasnosti odrezané stovky stožiarov, ale z rozpočet na ne je posledné dva roky tak nízky, že ich nie je možné nahradiť... Pravdepodobne budete po tme ešte nejaký čas.
13. jún 2020

Martin Uváček

Podnet je už dávnejšie vyriešený. Nový stĺp s lampou je už na mieste.
21. jún 2020

Martin Uváček

Podnet treba aktualizovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania