Vyblednutý priechod na Budatínskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Na Budatinskej pri Terne poprosim domalovat skoro neviditelny priechod pre chodcov. Taka Bratislavska klasika: dolezite znacenie na ceste je uplne vyblednute, hlavne ze su tam osadene 2 zbytocne znacky za neviem kolko stoviek eur a navyse zaclanaju vyhlad na skutocne dolezitu znacku o prednosti na krizovatke ...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania