Miesto na dosadenie zelene

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení

Zaslal: Obyvatelka DNV, 31. októbra 2016

Bolo by prosim mozne dosadit vhodnu zelen - mozno male stalozelene okrasne kriky, do tychto kochlov za ternom? Momentalne sluzia len ako neesteticka zabrana prejazdu aut a riesenie tejto lokality vyzera byt aj tak v nedohladne.

07. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

postúpime to na našu príspevkovú organizáciu a pri dosadbách na budúcu jar sa pokúsime doplniť kvetináče o okrasné rastliny

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava
27. marec 2017

Roman

So vsetkou uctou, ale davat na toto miesto kvetiny je ako malovat makeup na prasa. Navyse by sa o to musel niekto starat aby to v lete nevyschlo. Toto je skor otazka pre nejakeho lokalneho nadsenca, ako napr. obyvatelov prilahlej budovy, ktori sa staraju o svoju predzahradku.
Ale inac miesto pomoze jedine generalna prestavba, ak sa tam teda niekedy podari nieco postavit (posuskava sa o novom namesti...)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.