Nelegálna skládka odpadu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Vyriešený
meno
Matúš Čupka 13. februára 2010

Medzi Hodonínskom a Bakošovou sa nachádza obrovská skládka odpadu, ktorú v súčasnosti zakrýva sneh.

16. február 2010

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Na základe Vášho mailu ohľadom nelegálnej skládky odpadu medzi Hodonínskou a Bakošovou ulicou v MČ BA Lamač, Vám posielame nasledujúcu odpoveď:

MČ Bratislava – Lamač o predmetnej skládke na danej lokalite vie. V minulosti bola táto skládka niekoľkokrát odstránená a lokalita vyčistená. Na predmetnú skládku bola upozornená aj Mestská polícia, ktorá danú lokalitu monitorovala.

Na tento rok je opätovne naplánované jej vyčistenie.

Predpokladaný termín vyčistenia je do konca mája tohto roku.

S pozdravom

Ing. Marek Poláš
Referent ŽP
MÚ Bratislava - Lamač
28. máj 2014

Peter Kralovič

Táto skládka bola pred mesiacom odprataná.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania