Nové Šuty - nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Miloš Rajčo 03. novembra 2016

Dobry den pan starosta.

Chcel by som sa na Vas obratit, zo ziadostou o zabezpecenie funkcnosti osvetlenia vo vecernych hodinach na novej ulici Nove Suty.Vzhladom na niekolkokrat sa opakujuce kradeze v podzemnych garazach nachadzajucich sa pod bytovkami Nove Suty 9 a Nove Suty 11, by som sa chcel spytat o moznost instalacie monitorovacej kamery pred vstupom do garaze,respektive v areali vonkajsieho momentalne neosvetleneho parkoviska.
Dakujem za Vasu odpoved.

03. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory



09. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Miloš Rajčo,
preverovali som stav VO na Oddelení správy komunikácií Magistrátu hl. m. SR Bratislavy - správcu verejného osvetlenia – verejné osvetlenie nebolo ešte hlavnému mestu odovzdané, stále ho má ešte v majetku investor predmetnej stavby a on ho musí aj zatiaľ spravovať.
Ďakujeme za podnet.

Pekný deň



Ing. Janka Meštaníková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
09. január 2017

Miloš Rajčo

Poprosim o aktualne info k pretrvavajucemu problemu nefunkcneho osvetlenia.
Presli dva mesiace od zadania podnetu.
7.11.2016, ste vyzvali investora o zjednanie napravy, mate vyjadrenie od investora
alebo od magistratu?
Dakujem.
11. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Milan Rajčo,
podľa informácie ktorú máme, investor poslal žiadosť o prebratie komunikácie a s tým aj osvetlenia na Magistrát hlavného mesta. Stanovisko Mu Vajnory bolo tiež zaslané na príslušný odbor magistrátu. Pokiaľ v podaní investora nebudú iné nedostatky podania, celý proces by sa mal pohnúť dopredu. O výsledku vás budeme informovať.
S úctou





Ing. arch. Ingrid Krumpolcová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
27. marec 2017

Miloš Rajčo

Prešli takmer tri mesiace a žiadna zmena.Osvetlenie stále nefunkčné.Poprosím informáciu k aktuálnemu stavu.Ďakujem.
27. apríl 2017

Miloš Rajčo

Ďaľší mesiac....niečo nové ?!?!
27. október 2017

Barbora

2 roky nefungujúce pouličné osvetlenie

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, kedy mestská časť plánuje sprevádzkovať verejné osvetlenie na ulici Nové Šuty. Na tejto ulici je osvetlenie nefunkčné dva roky, čo pre obyvateľov predstavuje bezpečnostné riziko ( hrajúce sa deti v obytnej zóne a pod.)
03. november 2017

Barbora

Plánuje sa mestská časť zaoberať týmto problémom???

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania