Odpad na Domkárskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Zaslal: Ružinov - Prievoz, 12. novembra 2016

Dobry den,

Prosím o odstránenie velkoobjemneho odpadu pohodeneho na Domkarskej ulici po pravej strane v smere do Vrakune.

Ďakujem

22. november 2016

Jana Nováková

22. november 2016

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň p. Nováková,
Ďakujem Vám za aktualizáciu a MÚ za odstránenie a teda aj vyriešenie.
https://www.facebook.com/pomocprievozu/
12. október 2017

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Prosím opätovné odstránenie skládky odpadu na Domkarskej ulici.
Ďakujem
31. október 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Lokalitu prechádzame pravidelne.

MU Bratislava - Ružinov
07. november 2017

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Prepáčte, ale danú lokalitu asi neprechádzate dostatočne. Podnet som Vám nahlásil 12.10.17 odpoveď od Vás 31.10.17 a dnes 7.11.17 to vyzerá následovne. Chápem, že Ružinov je veľký a za ten bordel si môžme my ľudia sami, ale ukázalo sa teraz to, že malá kopa pýta viac a ak by to bolo riešené hneď resp. prechádzaná lokalita pravidelne ako píšete by sa to tam určite nenachádzalo.
Ďakujem za riešenie.
10. november 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za opakovaný podnet. Lokalitu opäť vyčistíme.

MU Bratislava - Ružinov
16. november 2017

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Skládka bola dnes odstránená.
Ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.