Nepriehľadná zastávka - Mlynské nivy

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Nacbo Ynmynona 14. novembra 2016

Prosím o odstránenie reklamy minimálne z bočných stien prístrešku MHD. Na bokoch by malo byť priehľadné sklo, aby mali cestujúci dobrý výhľad na prichádzajúce spoje. To je problém hlavne keď prší a pod prístreškom je viacero ľudí - nedá sa vtedy každú chvíľu vystrkovať hlavu, či môj spoj nestojí druhý v poradí. Takýto problém ma viacero zastávok. Z tmavej nepraktickej "krabice" na zastávke nastúpime do ďalšej tmavej "krabice" - všetko vďaka reklamným polepom, ktoré už DPB začína dávať naozaj všade. Keď bude DPB žiť len z reklamy a cestovné bude zadarmo, tak nepoviem ani slovo. Ale ak chcete motivovať ľudí, aby používali MHD a ešte za ňu aj platili pomerne vysoké peniaze, tak ju naozaj urobte "pre ľudí". Ďakujem.

14. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, zastávka Mlynské nivy nie je v správe Dopravného podniku Bratislava. Vašu žiadosť preto postupujeme na Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, ktorý má uvedenú zastávku/prístrešok v správe.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
16. november 2016

Maja

Super tak magistrát bojuje proti reklamnému smogu a samo ho vytvára. Blahoželáme, to je neskutočné...Prosím pána primátor ešte o nejaké dobré nápady, po dani z nehnuteľnosti, parkovacej politike by sa ešte niečo zišlo.

S pozdravom
21. november 2016

cestár

Milá pani (slečna) Majka, to nemajte strach, p. primátor Nesrovnal je veľmi skúsený človek, urobí Bratislavu veľkomestom, on je skutočne expert, super manažér a niečo geniálne určite vymyslí. Pôjde do televízií sa pochváliť, čo vymyslel a ako bojuje za Bratislavčanov a občania to zaplatia. Veď ste mohli vidieť, ako bojuje proti reklamám, až ich musí sám chudáčisko demontovať, hlavná vec, že pred voľbami visel na každom druhom plagáte, veď za ten neskutočný plat z daní ľudí si to zaslúži, či nie?
23. november 2016

Maja

Milý cestár, ďakujem za "povzbudivé a vizionárske slová", bohužiaľ dnes som si všimla, že na Rožňavskej ceste blízko Fresh Marketu vyrástli 2 krásne nové osvetlené megabordy. Už však nemám silu písať na tento portál, keďže viaceré moje podnety ostali bez akejkoľvek reakcie kompetentných. ....Nečakala som od nového primátora nejaké zázraky, ale aspoň udržiavať čistotu, stop novým reklamným zariadeniam a poctivú prácu mestskej polície by nemalo byť nemožné....
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme, že sa zaujímate o naše mesto. Váš podnet ohľadom nepriehľadnej zastávky MHD sa vyrieši ukončením rekonštrukcie ulice Mlynské Nivy, ktoré je plánované na tretí kvartál 2020. Veríme, že nová ulica prinesie väčší komfort obyvateľom, ako aj návštevníkom Bratislavy. Zároveň sa chceme ospravedlniť za dlhodobé neriešenie vášho podnetu.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
29. november 2019

Martin Uváček

Navrhujem uzavrieť podnet. Cela ulica aj zastávky sa budujú nanovo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania