Lístie na schodoch nad Líščim údolím

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Zaslal: Margita, 14. novembra 2016

Schody vedúce do Parku SNP za Púpavovou potrebujú v týchto týždňoch pravidelné odpratanie lístia, ktorého je hojne a vzniká riziko pošmyknutia. Večerná prechádzka do parku je hazardom. Ďakujem.

15. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobry den.
Vas podnet sme odstupili hospodarskej sprave, ktora zabezpecuje vyhrabavanie listia.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
08. november 2018

Admin BA-Karlova Ves

Podľa dnešnej e-mailovej aktualizácie podnetu Miestnym úradom je schodisko zaradené v harmonograme údržby a je pravidelne čistené podnikom VPS.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.