Značka chodník - Znievska Petržalka

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
david 18. novembra 2016

znacka je v strede chodnika a aj prechodu pre chodcov. preco nebola osadena do hliny na kraj chodnika alebo zavesena na inu znacku alebo lampu? tiez je zvlastne ze zebra zacina skor ako je osadena znacka? po chodniku sa neda kocikovat treba ju obchadzat po hline alebo ceste.

07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií zaradilo premiestnenie dopravného značenia do plánu opráv.
Samotná realizácia bude vykonaná vzhľadom k zostatku finančných prostriedkov.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania